Haber

AK Parti üyesi Yazıcı, Denizli’de düzenlenen “Kent Buluşmaları” toplantısına katıldı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, “İnşallah 2024’te yapılacak yerel seçimlerde işi bilene verirsiniz” dedi.

Denizli programı kapsamında AK Parti Denizli İl Başkanlığı’nda düzenlenen “Kent Buluşmaları”na katılan Yazıcı, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, belediye başkanları ve partililerle bir araya geldi.

Toplantı öncesi gazetecilere açıklamalarda bulunan Yazıcı, 14 Ağustos’un AK Parti’nin kuruluş yıldönümü olduğuna dikkat çekerek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde milletin hukukunu korumak, milletin hukukunu yükseltmek için yola çıktıklarını söyledi. halkının yaşam standardını yükseltmek ve önündeki sosyo-ekonomik engelleri kaldırmaktır.

Bu yıl partilerinin 22. kuruluş yıl dönümünü gerçekleştirdiklerini belirten Yazıcı, “Siyasete ve siyasi partilere güvenin dibe vurduğu kaotik ortamda AK Parti, Recep Tayyip liderliğinde Türk siyasi hayatındaki yerini almıştır. Erdoğan, merhum Menderes’in yanı sıra ‘Milletin sözü yeter’ sloganına ek olarak “Karar da milletindir” AK Parti’nin kapsayıcı politikası Türkiye’ye bir bütün olarak bakıyoruz. ‘Her şey Türkiye için’ söylemi. söz konusu.

Türk milletinin o günden bugüne 15 seçimde AK Parti’yi tercih ettiğini anlatan Yazıcı, milletin kendisinden yetki isteyenlerin referansına baktığını, AK Parti’nin seçimlerde en değerli referansı olduğunu söyledi. son 20 yıl

Bu süreçte sıkıntılı dönemler yaşandığını ve bunların birer birer giderildiğini ifade eden Yazıcı, “İnşallah Türkiye’nin mevcut enflasyonu dediğimiz yüksek hayat pahalılığının yol açtığı sorunları önümüzdeki süreçte Türkiye’nin gündeminden çıkaracağız. İlgili arkadaşlarımızın açıkladığı program çerçevesinde amacımız bu” diyenler, “Hayat pahalılığından etkilenen dezavantajlı kesimlerin alım gücüne elimizden geldiğince katkı sağlamaya çalışıyoruz. Bunu elbette büyük ölçüde verdik. dedi.

20 yıllık süreçte belediyecilikte ne kadar yetkin olduklarını gösterdiklerine dikkat çeken Yazıcı, şunları kaydetti:

“İnşallah 2024’te yapılacak yerel seçimlerde işi ehline vereceksiniz. Bilenlere vereceksiniz sonra hesap sorulacak. bilmeyene ‘vay canına’ diyerek vakit kaybı.Çünkü bizim politikamızın önemli parametrelerinden biri hizmet ve çalışma siyasetidir.Bu nedenle partimiz bünyesinde yetkin kadrolar bulunmaktadır.İnşallah biz de çıkarız. ‘ama, ama, ama’ demeden doğrudan yerel seçimlerde birleşerek ilimizin, beldemizin ve mahallemizin kalkınmasını, büyümesini, kalkınmasını ve güzelleşmesini sağlayacak kadrolara olan güveni geri vermelidir.”

Toplantıya AK Parti Denizli Milletvekilleri Cahit Özkan, Nilgün Ök ve Şahin Tin, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör de katıldı.

Yazıcı, “2023’te Gerçek Şehir Buluşmaları” toplantısının ardından Denizli Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu